Nemáte žádné položky ve vašem nákupním košíku.

Součet: 0,00 Kč
Jan 01
Posted By tomek tomek

Dle nejnovějších technologických poznatků, potvrdili vědci z univerzity v Kalifornii (UCFS) že je možné pomocí hodinek Apple Watch přesně detekovat 2 významné problémy v oblasti lidského těla. Jedním z těchto problémů je hypertenze, jejíž základnou je srdce a sekundárním pak spánková apnoe, jinak řečeno potíže s dýcháním v průběhu spánku. Dle studie je možné zaznamenat srdeční problémy, fibrilaci síní odhalí s přesností 97 %.

Read More
Jan 01
Posted By tomek tomek

Nokia 8 je první vlajkovou lodí smartphone od společnosti HMD Global, která je zodpovědná za značku Nokia Mobile. Toto zařízení je vybaveno špičkovou specifikací, s 5.3 palcovou obrazovkou QuadHD a Snapdragonem 835 v čele a spoustou dalších vychytávek. Patří sem také jedinečná řešení jako optická technologie Double Zeiss a technologie Dual-Sight a Nokia OZO Audio.

Read More
Jan 01
Posted By tomek tomek

TechnoCodex zveřejnil dva materiály pro prezentaci Galaxy S9. Render tímto naznačuje, že společnost Samsung si zvolí podobný design jako Galaxy S8 a S8 +, avšak spodní panel obrazovky by  měl být výrazně snížený.

Read More
Jan 01
Posted By Mobilsmart

Koncept počítá s bezrámečkovým OLED displejem, s upuštěním od fyzického domovního tlačítka, který nahradí další vrstva dotykového displeje, pravděpodobně s možným bezdrátovým nabíjením.

Read More