Nemáte žádné položky ve vašem nákupním košíku.

Součet: 0,00 Kč

Apple Watch dokáže rozpoznat spánkovou apnoi i hypertenzi

úterý 28. listopadu 2017 14:53:28 Europe/Warsaw

Dle nejnovějších technologických poznatků, potvrdili vědci z univerzity v Kalifornii (UCFS) že je možné pomocí hodinek Apple Watch přesně detekovat 2 významné problémy v oblasti lidského těla. Jedním z těchto problémů je hypertenze, jejíž základnou je srdce a sekundárním pak spánková apnoe, jinak řečeno potíže s dýcháním v průběhu spánku. Dle studie je možné zaznamenat srdeční problémy, fibrilaci síní odhalí s přesností 97 %.

Read More
Posted By tomek tomek

Vše o NOKIA 8

úterý 28. listopadu 2017 14:11:14 Europe/Warsaw

Nokia 8 je první vlajkovou lodí smartphone od společnosti HMD Global, která je zodpovědná za značku Nokia Mobile. Toto zařízení je vybaveno špičkovou specifikací, s 5.3 palcovou obrazovkou QuadHD a Snapdragonem 835 v čele a spoustou dalších vychytávek. Patří sem také jedinečná řešení jako optická technologie Double Zeiss a technologie Dual-Sight a Nokia OZO Audio.

Read More
Posted By tomek tomek

Galaxy S9 ve fotografiích?

úterý 28. listopadu 2017 14:08:16 Europe/Warsaw

TechnoCodex zveřejnil dva materiály pro prezentaci Galaxy S9. Render tímto naznačuje, že společnost Samsung si zvolí podobný design jako Galaxy S8 a S8 +, avšak spodní panel obrazovky by  měl být výrazně snížený.

Read More
Posted By tomek tomek

MILOVNÍCI IPHONŮ POZOR!

středa 15. listopadu 2017 15:12:07 Europe/Warsaw

Koncept počítá s bezrámečkovým OLED displejem, s upuštěním od fyzického domovního tlačítka, který nahradí další vrstva dotykového displeje, pravděpodobně s možným bezdrátovým nabíjením.

Read More
Posted By Mobilsmart